Послуги з монтажу

Наша компанія «Gumka» пропонує всім своїм клієнтам не тільки можливість купити у нас потрібні гумові вироби, а й скористатися послугами професійних майстрів, які допоможуть встановити гумову плитку та безшовне покриття.

Чому слід викликати саме наших спеціалістів? Відповідь проста! Наші працівники знають продукцію та працюють із нею вже протягом не одного року. Саме цей досвід дозволяє їм працювати з гумовим покриттям швидко та якісно, тому що вони знають про всі нюанси. Крім того, фахівці готові проконсультувати клієнтів щодо продукції і дати кілька важливих порад та відповіді на всі питання. Тепер вам не потрібно додатково шукати службу, яка встановлюватиме придбаний товар. Ви заощаджуєте свій час та захищаєте себе від некваліфікованих працівників, замовляючи гумове покриття та монтаж у нашій компанії «Gumka».

Спеціалісти готові виїжджати до клієнтів у місті Київ абсолютно безкоштовно!

Працівник компанії, приїжджаючи на місце виклику, може надати такі послуги:

  • Проконсультувати клієнта та надати зразки продукції;
  • Визначитись з площею, на якій викладатиметься покриття;
  • Озвучення клієнту попередньої суми, в яку коштуватимуть роботи;
  • Провести попередній розрахунок вартості робіт з викладки гумового покриття, яка залежить від площі та планування приміщення, від попередньої підготовки основи та від обсягу робіт.

Як вистелити гумове покриття без допомоги фахівця?

При невеликій площі призначеної для покриття гумовою плиткою послуги професіонала можуть не знадобитися, все можна зробити самостійно. Пропонуємо вам ознайомитися з порядком дій монтажу покриття, периметр якого 4 м2:

Етап перший: підготовка основи

Те, яким має бути правильна основа в першу чергу, залежить від обраного вами гумового покриття. В даному випадку ми розглядаємо плитку завтовшки 10-20мм і безшовне гумове покриття. Для таких матеріалів основа повинна бути гладкою, чистою і рівною, наприклад, дерев’яна, асфальтована, бетонна, з листів заліза і т.п.

Також важливо врахувати, що може накопичуватись волога на поверхні гумового покриття. Щоб цього не відбувалося підстави для монтажу, має бути під ухилом 1-2% у бік дренажної системи. Але якщо зробити це вже неможливо, тоді при монтуванні гумового покриття це необхідно враховувати.

У процесі викладення матеріалу важливо, щоб поверхня, на яку він викладається, не грала під час тиску і була якісно змонтована на утрамбований грунт, наприклад:

  • Бетонна основа має бути сухою і не містити на поверхні крихти, ямки, щебінь тощо;
  • Асфальт має бути без деформацій, не розм’якшуватися від високих температур, не утворювати тріщини, розломи тощо.
  • Загалом поверхня, на яку викладатиметься гумове покриття, повинна бути готова для якісного ґрунтування сумішшю з розчинника та поліуретанового клею, тому наявність будь-якого сміття неприпустима, а також необхідно попередньо знежирити поверхню.

Якщо на даному етапі всі рекомендації будуть дотримані, ви заощадите суміш для ґрунту, а гумове покриття прослужить протягом тривалого часу.

Ця друга: ґрунтування основи

Цей етап також потребує особливого підходу та уважності. Спочатку приготуйте суміш для ґрунтування: використовуйте 100 грам поліуретанового клею і 100 грам розчинника на 1кв.м., а в нашому випадку формула виглядає так: 0,4+0,4=4кв.м. Розчинник можна використовувати будь-який, наприклад, Скипидар або Уайт-спірит.

Отримана нами формула призначена для ідеальної поверхні, а якщо основа має пористість, витрата ґрунтовки буде більшою.

Для роботи застосовується шпатель або валики, які спочатку змочуються у розчиннику. Рівномірними шарами покривається поверхня монтажу ґрунтувальною сумішшю, тоді якість покриття буде ідеальною. Коли нанесення закінчене, ґрунтовка повинна повністю висохнути, в основному це від півгодини і більше, все залежить від вологості повітря в приміщенні.

Коли суміш грунтовки повністю висихає на її поверхні можна помітити шар поліуретанового клею, який необхідний для подальшого його контакту з поверхнею гумового покриття.

Етап третій: викладання гумової плитки

Цей етап полягає в монтажі гумової плитки товщиною 10-20мм на підготовлену поверхню. Сам етап складається з кількох, яких необхідно дотримуватися, якщо хочете отримати якісний результат:

  • Потрібно взяти гумову плитку та на її тильну сторону нанести поліуретановий клей. Робіть це, використовуючи спеціальні інструменти, наприклад, шпателі або валик, щоб шар був рівним;
  • Далі кожну плитку потрібно укладати на поверхню, починати робити це рекомендується з кута приміщення;
  • Кожна деталь повинна бути щільно притиснута, тому слід стежити під час процесу;
  • Робити всі ці дії до того моменту, поки вся площа не буде встелена гумовим покриттям.

Але на цьому етапі важливо бути уважними щодо поліуретанового клею. Якщо він потрапить на зовнішню частину плитки, можна зіткнутися з погіршенням її зовнішнього вигляду. Також важливо, щоб викладання плитки проводилося за температури повітря не нижче +5 градусів, а також за відносної вологості. Якщо температура повітря в приміщенні, де проводиться монтаж, буде вищою за десять градусів, тоді покриттю вже через добу можна ходити.

Етап 4. Монтаж безшовного гумового покриття

Щоб почати працювати з цим матеріалом, необхідно ознайомитись з його складом:

  • Пігмент, що фарбує;
  • Гумова SBR крихта розміром 2-4мм;
  • Поліуретановий клей.

Не можна починати викладати безшовне покриття, якщо попередньо не було нанесено розмітки. Це важливий етап, який впливає на рівність та якість проведеного укладання.

Щоб розмітити площу, необхідно дотримуватись таких дій:

  • За основу потрібно брати осьові лінії території, де викладатиметься покриття;
  • Для створення поздовжньої осьової лінії потрібно з’єднати середини всіх сторін зони;
  • Визначити середину поздовжньої осьової лінії та розпочати укладання від її центру.

Важливо сказати, що безшовне гумове покриття можна якісно викласти, тільки застосовуючи змішувальне обладнання.

У нашому випадку периметр 4кв.метра, тому нам знадобляться такі пропорції:

  • 24кг гумової SBR крихти засипається в змішуючий агрегат. Матеріал повинен бути обов’язково сухим і не містив грудок і слід стежити. Допустимо прокрутити крихту в змішувачі протягом кількох хвилин «у порожню»;
  • 1,2 кг пігменту барвника засипати в агрегат і змішувати два компоненти протягом декількох хвилин, але це в тому випадку, якщо покриття не чорне, інакше можна переходити відразу до етапу з поліуретановим клеєм;
  • 6,4 кг поліуретанового клею потрібно рівномірно влити в міксер, що обертається. Потім дати змішувачу попрацювати ще 2-3 хвилини і подивитися, чи немає великих грудок, якщо їх потрібно прибрати;
  • Після того, як всі компоненти змішані, можна приступати до нанесення маси на основу.

Якщо правильно дотримуватися всіх пропорцій у результаті повинна вийти однорідна суміш одного кольору. Слідкуйте за тим, щоб вода її потрапляла всередину змішувача, інакше можна зіткнутися зі швидким затвердінням клею, а це в результаті спричинить неякісне нанесення покриття.

Коли суміш наноситься на розмічену поверхню її потрібно рівномірно розподіляти на основі, використовуючи спеціальні інструменти, наприклад, гладило. Через півгодини матеріал ущільнюється за допомогою ковзанки, валика або подібним інструментом для отримання якісного вирівнювання поверхні.

Коли робота закінчена, всі використані пристрої потрібно очистити ароматичними розчинниками або ацетоном, інакше може настати затвердіння матеріалу, який можна очистити тільки механічно або випалюванням.

Етап 5. Викладання гумової плитки товщиною 30-40мм

Такий вид плитки відрізняється, маючи систему штифтових кріплень, завдяки яким плитка з’єднується між собою та застосування поліуретанового клею не потрібне. Також є ще одна перевага плитки 30-40мм і полягає в тому, що для неї підійде будь-яка основа. Сторона плитки, яка стикається з поверхнею основи, створена не рівною спеціально, це і дозволяє їй повністю контактувати з сипучою поверхнею. Гумову плитку можна переміщати з одного місця на інше, вона не втрачає своїх якостей, а її зовнішній вигляд не змінюється. За допомогою такого пристрою як киянка, можна досягти максимально щільного з’єднання між даними деталями під час монтажу.

Підбивши підсумок можна зрозуміти той факт, що процес монтажу гумового покриття не складний і досвід у такому вигляді робіт не обов’язковий. Роботи професіоналів відрізняються швидкістю, але якщо у вас немає термінової необхідності у покритті, тоді все можна зробити самостійно та не менш якісно.