Гумові покриття для дитячих майданчиків

Фірма «GUMKA» пропонує своїм покупцям м’які гумові покриття для дитячих майданчиків, а також якісний монтаж. Покриття екологічно чисте, травмобезпечне, а також стійке до пошкоджень та погодних негараздів.

Однаково придатне для укладання всередині приміщень, та на вулиці. Вся продукція компанії пройшла сертифікацію для настилів спортивно-ігрових зон.

Чому гумова крихта – ідеальне покриття для дитячих майданчиків?

Для безпеки та комфорту на дитячих та спортивних майданчиках ми представляємо вашій увазі покриття з каучукової крихти – у вигляді плиток, безшовне або в рулонах. На користь цього рішення свідчить кілька сильних аргументів:

  • Екологічність. Вплив на природне середовище мінімальний і не небезпечний для живих істот.
  • Гігієна та універсальність. Для очищення покриття достатньо промивання водою зі шлангу.
  • Комфортабельність. Покриття дуже швидко прогрівається, а потім діти під час гри на ньому не застудуться.
  • Травмобезпечна структура. Під час своїх ігор діти часто падають, а тому вимоги до настилу майданчиків більш суворі. Завдяки подвійному шару каучукових гранул при падінні сила удару поглинається, а верхній м’який шар не дасть поранитися.
  • Безпека. Поверхня пружна, і при цьому у складі немає абразивних елементів, а значить ймовірність порізів або ударів мінімальна. Також настил не кришиться, а отже, маленькі діти не зможуть відламати собі шматок і спробувати його з’їсти.
  • Естетика. Мало того, що покриття відповідає всім вимогам безпеки, так ще воно багате на колірну гаму. А можливість викладення у будь-якій формі відкриває простір для польоту дизайнерської фантазії.

Де можна встановити таке покриття?

Подібне покриття для ігрових зон підходить для монтажу як усередині будівель, так і на вулиці. Його можна постелити в ігровій зоні у супермаркеті чи дитячому садку. Можна на її основі створити дитячу спортивну секцію. А можна убезпечити вуличний спортивний майданчик чи ігрове місце на дачній ділянці.

Залежно від місця, де знаходиться майбутній майданчик, залежить і тип настилу – безшовний, рулонний або плитковий.

Характеристики та вартість гумового покриття для дитячих майданчиків

Ми готові показати вам три види настилу, який можна сміливо стелити на дитячих майданчиках або у тренувальних залах:

Бруківка або плитка

Кріплення відбувається за допомогою втулок та клею. Щільність та товщина ідентична. Кожен елемент взаємозамінний – окремий несправний екземпляр можна видалити та замінити на новий. Варіації дизайнерського застосування підтримуються різноманіттям форм та кольорів виробів. Фактор довговічності визначається поверхнею, яку укладено покриття. За потреби настил можна перезбирати заново. Ціни стартують з позначки 750 рублів за 1 м2. Тут все залежить від форми виробу та товщини.

Рулон

Головний плюс такого типу – простота у самостійному монтажі. Щільність та товщина однакова. При пошкодженні ділянки потрібно буде замінити весь лист. Текстура листа однакова – це сковує застосування у дизайнерських проектах. Необхідне додаткове проклеювання стиків листів. Ціна починається від 780 рублів за 1 м2, залежно від товщини та колірних вкраплень.

Безшовний тип

Для встановлення потрібна підготовка місця встановлення та спеціальні інструменти. Дотримання пропорцій товщини потрібен уважний контроль. Пошкоджений відрізок можна вирізати. Можливість створення унікального дизайну, кольору та форм на майданчику. Довговічність покриття залежить від ступеня дотримання правил монтажу. Ціна починається від 850 рублів за 1 м2, а також вартість за сполучні добавки, ємності, опалубки та обладнання.

Дякуємо!
Ваше замовлення відправлено.

Незабаром наші менеджери зв'яжуться з Вами

Дякуємо!
Повідомлення відправлено.

Незабаром наші менеджери зв'яжуться з Вами