Вуличні тротуарні покриття

Міські тротуари сьогодні є важливим елементом інфраструктури населеного пункту. Від справності та зовнішнього вигляду тротуарних огорож безпосередньо залежить мікроклімат у міському житті, а також особистої безпеки громадян, і навіть рівень їх задоволення життям. Таким чином, така частина міського оздоблення, як тротуар, є критично важливою. Тротуаром можуть бути, в тому числі, і плитки з гумового матеріалу.

Чому тротуари з гуми кращі за інші?

Факторів переваги достатньо, і кожен із них потрібно розглядати окремо. Кожен із них сам по собі може стати вирішальним у виборі:

  • Сучасний дизайн. Гумові тротуари є відмітною ознакою актуального архітектурного дизайну, чи то новобудови, чи історичного та культурного центру. Зерниста поверхня, різноманітність квітів від непримітних до винятково виділяються. Різноманітні варіації процесу монтажу, різноманітні палітри кольорів, роблять тротуарне покриття естетично приємним.
  • Чистота виконання та низькі витрати на обслуговування. Гумова плитка після монтажу не потребує дорогого обслуговування. Вона не тріскається, не припадає пилом, не руйнується від ударів або температури (від -45 до +60 градусів). Навіть заморозки не здатні завдати шкоди – каучуковий матеріал витримує подібні дії. Комунальні служби добре відгукуються про подібні покриття – гумова плитка легко чиститься від льоду та інших забруднень, лід відшаровується від пружної структури плиток.
  • Міцність. Гарантійний термін служби близько 10 років, але за фактом покриття слугує від 20 до 40 років без зайвих проблем та витрат.
  • Зручність. Люди дуже рідко замислюються про дрібниці, які роблять життя приємним і комфортним. Гумова доріжка, яка м’яко амортизує кроки, перетворює прогулянку на довгоочікуване задоволення. А звуки ходьби ефективно поглинаються, що є актуальним у літній період, коли вікна більшу частину дня відкриті.
  • Травмобезпека для любителів піших прогулянок. Мабуть, основний пункт, внаслідок якого такий тип тротуару отримав широке визнання та застосування на міських проспектах.

Гумова бруківка для тротуару

У монтажі не рідко використовують подібну бруківку. Головний аргумент у цьому – особливо елегантний та не шаблонний дизайн. Самі по собі вони виконані в не стандартному форм-факторі квадрата, а також стилістику, що запам’ятовується. При застосуванні такої бруківки створюється особливий візерунок, який перетворює вулицю.

Таке покриття трохи пружинить при ходьбі, і при цьому не ковзає. Ходьба на такому м’якому покритті приносить задоволення, і при цьому абсолютно безпечна.

Гумові бордюри для вулиці

Бордюр покликаний для двох речей – розмежувати проїжджу частину від пішохідного тротуару, а заразом естетично наголосити на красі міського дизайну.

Колірна гама таких огорож широка, що дає можливість грамотно створити тон кольору кожної вулиці або двору. На заводі використовуються компоненти з яскравими, отруйними квітами заради їх помітності.

Матеріал бордюру пружний та еластичний, що захищає від серйозних травм при нещасних випадках. А колірні рішення грамотно підкреслюють загальну стилістику місцевості, де вони знаходяться. Як правило, кольори особливо яскраві та інтенсивні.

Та й найголовніше для міського елементу – ремонтопридатність. Вона гідно оцінена, кожен бордюр можна замінити окремо, без потреби видаляти інші.

Найбезпечніше покриття

В осінній та зимовий період особливо частою причиною травм та нещасних випадків є ожеледиця. Ходьба при льоду стає повільною та небезпечною. Однак гумове покриття здатне вберегти громадянина від такого неприємного супутника зимової пори року. Поверхня не ковзає під підошвою, а значить, безпечна прогулянка гарантована будь-де, і коли завгодно!

Дякуємо!
Ваше замовлення відправлено.

Незабаром наші менеджери зв'яжуться з Вами

Дякуємо!
Повідомлення відправлено.

Незабаром наші менеджери зв'яжуться з Вами